2015 yılında Instagram butiği olarak faaliyete başladık.  “Farklı ve Kaliteli Giyinmeyi Tercih Eden Bayanların Butiği” sloganıyla yola çıkıp bu çerçevede dünyanın çeşitli ülkelerindeki en farklı kıyafetleri takipçileri ile buluşturduk.

2016 yılında resmi olarak firmamızı kurarak daha profesyonel ve kurumsal bir yaklaşımla hizmet sunmaya devam ettik.

Butiğimizin ve ürünlerimizin gördüğü ilgi, zaman içerisinde ürün yelpazemizi genişletmemiz için önemli bir motivasyon kaynağı oldu. Sadece ithalat yapmakla kalmayıp çeşitli ülkelerdeki tasarımcılarla irtibata geçip özel tasarım ürünleri de takipçilerimize sunmaya başladık.

2017 yılının 2. yarısında da daha geniş kitlelere hitap edebilmek adına alışveriş sitemizin hazırlıklarına başladık ve 3 kişilik bir ekibin çalışmasıyla sitemizi 2 ayda tamamladık.

Firmamız, bugün 5 farklı ülkeden ürün temin etmekte, Almanya, Fransa, İtalya, Rusya, İngiltere başta olmak üzere 20 ülkeye ürün tedarik etmektedir.

Türkiye’deki ürün tedarik ve sipariş süreçlerimiz İstanbul Beylikdüzü’ndeki ofisimizde görev yapan 3 kişilik ekibimiz tarafından yürütülmektedir.

Önümüzdeki dönemlerde, özel tasarım ürünlere daha fazla odaklanarak farklı giyinmeyi tercih eden müşterilerine daha geniş bir ürün yelpazesi sunmayı hedeflemekteyiz.